W trosce o Pacjentów, zadbaliśmy, aby nasz gabinet było dostosowany do norm Unii Europejskiej.

Spełniamy wszystkie warunki polskich urzędów i instytucji, od których dostaliśmy pozytywne opinie dotyczące bezpieczeństwa i higieny. Gabinet wyposażony jest w sprzęt renomowanych firm, a wszystkie używane przez nas materiały są wysokiej jakości.

Poza fachowością personelu, gwarancją solidnego leczenia czy użyciem nowoczesnych materiałów, najbardziej cenimy sobie klimat miejsca. Nasz nowy gabinet nie jest wydajną fabryką wielu foteli stomatologicznych. Znajdziecie tu Państwo komfort i ciszę. W upalne dni gorącego lata odpoczniecie w oczekiwaniu na zabieg lub w jego trakcie w miłych klimatyzowanych pomieszczeniach.

Stomatologia, podobnie jak wszystkie nauki medyczne wciąż się rozwija. Powstają nowe metody leczenie, nowe materiały oraz techniki walki ze schorzeniami. Uzupełniamy stale swoją wiedzę biorąc udział w wielu szkoleniach i sympozjach stomatologicznych.

Osoby niepełnosprawne w dotarciu do gabinetu nie napotkają żadnych barier. We wnętrzu pomyśleliśmy o wszystkim co dla Was pomocne i niezbędne. Gabinet został starannie zaplanowany do leczenia osób na wózkach inwalidzkich. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu dorosłych i dzieci (od lat 6).

Jesteśmy już na Tarchominie ponad 20 lat.